( 19.04.2015 ) Otvaranje Moto sezone

U Subotu 19.04.2015 Moto Klub Bezbednost (staro ime „Moto Klub S.O. Žandarmerije“) užestvovao je u otvaranju moto sezone. Manifestaciju su organizizovali Moto Asocijacija Srbije, Savez motociklista Srbije i Beogradska Unija Motociklista, pod pokroviteljstvom grada Beograda, Sekretarijata za saobraćaj i Uprave saobraćajne policije. Skup je započeo na platou ispred doma Narodne skupštine Republike Srbije, na Trgu Nikole Pašića 13 praćeno kratkim obraćanjem i informisanjem o ruti kretanja i programu. Program i defile su se završili na platou kod „Večne vatre“ na Novom Beogradu. Foto zapis manifestacije možete videti u galeriji.

Galerija